ПІДСУМКИ АКТИВАЦІЇ «СТВОРИ СВІЙ KOLEOSМІЧНИЙ ДИЗАЙН»

 

Восени цього року в Україні відбувся запуск довгоочікуваного кросовера Renault Koleos. Ще до офіційної презентації автомобіля активні користувачі інтернету та любителі інноваційних рішень мали можливість познайомитися з Renault Koleos в інтерактивній формі, а також створити свій KOLEOSмічний дизайн для нового Renault.

Всі користувачі активації автоматично стали учасниками розіграшу, переможці якого вже відомі.

Всім бажаючим познайомитися з новим Koleos достатньо було просто перейти за посиланням https://koleos.renault.ua/, яке пропонує оглянути новий Renault Koleos у всіх ракурсах, записатися на тест драйв, щоб відчути його інноваційність в реальних умовах.

Розіграш проводився 5 грудня 2017 року в присутності нотаріуса в офісі агентства «Адміксер ЮА» за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). З офіційними правилами акції можна ознайомитися за посиланням: https://koleos.renault.ua/rules.

За підсумками розіграшу були визначені:

3 володарі тижневого тест драйву нового Renault Koleos

22 володаря міні-модельок Renault Koleos (в масштабі 1:43)

Renault в Україні вітає переможців!

 Отримати свій подарунок можна в офіційному дилерському центрі Renault, де здійснювався тест драйв нового Renault Koleos.

 Новий Renault Koleos. Crossover by Renault.

 З 2015 року бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.