Бренд Renault вручив 50 наборів батарейок і зарядних акумуляторів

RENAULT ЗАРЯДЖАЄ 2018 РІК

Бренд Renault заряджає 2018 рік позитивними емоціями. Жителі столиці України, які взяли участь в розіграші #SOSBattery в соціальній мережі, отримали свої подарунки до Різдва.

У перший тиждень 2018 року електромобіль Renault ZOE доставляв гарний настрій жителям столиці та своїм наймолодшим шанувальникам. Учасники конкурсу #SOSBattery, в соціальній мережі facebook, отримали фірмові набори зарядних акумуляторів від Renault.

Нагадуємо, що конкурс #SOSBattery проходив з 27 грудня 2017 р. по 3 січня 2018 р. Переможці були обрані за допомогою незалежної системи https://www.random.org/   3 січня 2018 р.

Бренд Renault вручив 50 наборів батарейок і зарядних акумуляторів. Цей комплект містить різні джерела живлення для дитячих іграшок, які подарують їм заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

Як Renault ZOE заряджав хорошим настроєм жителів столиці ви можете побачити на відео: https://www.youtube.com/watch?v=ZFxwqTlFTiA

Renault ZOE - повністю електричний хетчбек, ідеальний для щоденних поїздок по місту. Це впевнений лідер з продажу серед електричних автомобілів в Європі 3 роки поспіль (з 2015 по 2017 р.). Цей електромобіль має рекордний запас ходу на одному заряді: нова батарея Z.E. 40 дозволяє проїхати 403 км (NEDC). Renault ZOE заряджається швидше, ніж інші електромобілі, від 3-фазних зарядних станцій змінного струму 22 кВт: за 30 хв - до 80 км запасу ходу.

Компанія Renault в Україні вітає переможців і бажає заряджатися тільки позитивними емоціями!

3-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.