Секрет його привабливості - в позиціонуванні Qashqai як «безкомпромісного міського кросовера». 

Обсяги виробництва Nissan Qashqai вже перевищили 3 млн.

Nissan Рекордний для Nissan в Європі 2017 рік увінчався виробництвом тримільйонного автомобіля Nissan Qashqai на заводі в Сандерленді (Великобританія), що відбулося  через трохи більше 10 років після дебюту цієї моделі, яка заклала фундамент нового ринкового сегменту.

Значним досягненням стали оголошені результати продажів на європейському ринку за 2017 календарний рік, що стали найвищими в історії присутності бренду в регіоні. 

В цілому було продано 762 574 автомобіля Datsun і Nissan. 

Обсяг продажів виріс на 3,8% в порівнянні з 2016 роком.  Ключову роль у цій події зіграв Qashqai, для якого 2017 рік став другим рекордним роком: продажі збільшилися на 1,2%. 

На заводі Nissan в Сандерленді було випущено 345 856 кросоверів, 265 520 з яких були продані в Європі. 

Виробництво Nissan Qashqai вже перевищило 3 млн. - Nissan Завдяки небувало успішним продажам Qashqai частка Nissan на європейському ринку досягла 3,7%. 

У цьому ключі найважливішими ринками є Іспанія, Франція і Росія (спільно з Datsun): в 2017 році обсяг продажів в цих країнах збільшився на 9,4%, 3% і 12,4% відповідно. 

В Європі Qashqai став найбільш успішним автомобілем Nissan за всю історію бренду, в тому числі завдяки останньому серйозного оновлення цієї моделі і появи другого покоління Qashqai в 2014 році.  Всього Nissan Qashqai отримав понад 80 різних нагород, в тому числі він 19 разів був визнаний «Кращим автомобілем року». 

Уже понад 10 років Qashqai залишається привабливим для покупців. 

Секрет його привабливості - в позиціонуванні Qashqai як «безкомпромісного міського кросовера». 

У ньому практичність і чарівний стиль SUV гармонійно поєднуються з такими перевагами хетчбека, як екологічність, динамічність і керованість, а також низький рівень експлуатаційних витрат.  Виробництво Nissan Qashqai вже перевищило 3 млн. - Nissan Пол Уіллкокс (Paul Willcox), глава Nissan в Європі, заявив: «2017 рік став ще одним рекордним роком для Nissan в Європі.  І 2018 рік починається в тому ж дусі! 

Ми досягли важливої ​​віхи - за 10 років було випущено 3 000 000 Qashqai.  А коли в жовтні на ринку з'явився новий довгоочікуваний Nissan LEAF, ми спостерігали рекордне зростання числа попередніх замовлень - по одному кожні 10 хвилин ». 

Пол Уіллкокс також повідомив, що в 2018 році Nissan очікує нових рекордів: сумарний обсяг продажів в Європі і Росії збільшиться приблизно на 2% і досягне 20,2 млн. одиниць.  За прогнозами Nissan, продажу на європейському ринку виростуть на 1% і складуть 18,4 млн. Автомобілів. 

У минулому році Nissan Qashqai був модернізований - удосконалення зосереджені в чотирьох областях: сучасний зовнішній вигляд, підвищений рівень якості інтер'єру, поліпшені їздові характеристики і інтеграція в конструкцію нових систем. 

Ці системи, відповідно до стратегії Nissan Intelligent Mobility, забезпечують покупцям підвищення рівня комфорту, впевненості і задоволення від водіння.  Прем'єра оновленого автомобіля планується і в Росії. 

Виробництво Nissan Qashqai вже перевищило 3 млн. - Nissan З 2015 року виробництво кросовера Nissan Qashqai для російського ринку було перенесено на російський завод Nissan в Санкт-Петербурзі.  В рамках адаптації для російського ринку Qashqai отримав зміни в конструкції шасі, збільшені дорожній просвіт і колію, спеціальні настройки рульового управління і шини російського виробництва.  За результатами 2017 року росіяни придбали 20 223 Nissan Qashqai, що дозволило легендарному кросоверу увійти в ТОП-25 найпопулярніших моделей в Росії. 

Завод компанії в Сандерленді в грудні почав виробництво Nissan Leaf нового покоління.  Також тут випускається кросовер Juke і моделі INFINITI Q30 і QX30.  Завод успішно працює вже більше 30 років і є найбільшим автомобілебудівним підприємством за всю історію Великобританії.