Nissan Note e-POWER довів свою популярність серед японських покупців: в жовтні 2017 року обсяг продажів перевищив 10000 одиниць.  

Гібридна технологія Nissan отримала нагороду ринок автомобілів  - Nissan Розроблена компанією Nissan електрична

силова установка e-POWER в минулому році допомогла Nissan Note стати найпопулярнішим компактним автомобілем в Японії. 

Сьогодні вже сама система e-POWER отримала престижну японську екологічну нагороду за свій внесок у зниження викидів CO₂. 

Вперше Nissan представив систему e-POWER на моделі Nissan Note в Японії в листопаді 2016 року. 

В рамках своєї стратегії IntelligentMobigility Nissan працює над висуненням на світовий ринок і інших електромобілів, а також автомобілів, оснащених e-POWER. 

Ця стратегія покликана змінити уявлення про те, що служить джерелом енергії для автомобілів, як вони рухаються і як інтегруються в життя суспільства. 

Навесні 2018 року Nissan випустить в Японії версію популярного мікроавтобуса Nissan Serena, оснащену системою e-POWER. 

Nissan Note e-POWER приводиться в рух електромотором, енергію для якого виробляє бензиновий двигун. 

Рух виключно за рахунок електромотора порадує водіїв ефективним розгоном, безшумною роботою агрегатів і видатною паливною економічністю. 

Бензиновий двигун служить тільки для того, щоб генерувати електроенергію. 

Оскільки цей двигун завжди працює в оптимальному режимі, паливна економічність Note e-POWER на 30% вище, ніж у автомобілів,

обладнаних бензиновими двигунами з аналогічною вихідною потужністю *.

Витрата палива Note e-POWER дорівнює 2,94 л / 100 км **, що на 97% перевищує вимоги японських стандартів витрати палива на 2015 рік. 

Режим Drive системи e-POWER дозволяє водієві Note прискорювати і сповільнювати автомобіль, оперуючи тільки педаллю акселератора. 

Система рекуперації енергії гальмування також сприяє підвищенню паливної економічності, заряджаючи акумуляторну батарею. 

Nissan Note e-POWER довів свою популярність серед японських покупців: в жовтні 2017 року обсяг продажів перевищив 10000 одиниць. 

У 2017 календарному році Nissan Note, в тому числі версія з e-POWER, став в Японії бестселером серед компактних автомобілів.