Булонь-Бійанкур, Франція 19 лютого 2018 г. Компанія Renault представила свій новий електродвигун R110 в рамках моделі ZOE 2018 модельного року – найбільш продаваного електромобіля в Європі, який стане першою електричною моделлю Renault з двигуном потужністю 80 кВт. Незважаючи на ті ж розміри, що і у R90, R110 на 12 кВт (16 к.с.) могутніше свого попередника.

НОВИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУН RENAULT: ЩЕ БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ І ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ RENAULT ZOE

Renault представляє новий електродвигун потужністю 80 кВт, який дебютує на моделі ZOE.
Новий електродвигун R110 наділяє ZOE більшою потужністю та кращою функціональністю під час руху за межами міста.
Для Renault ZOE 2018 модельного року стали доступні система Android Auto і новий ексклюзивний колір кузова.

Булонь-Бійанкур, Франція 19 лютого 2018 г. Компанія Renault представила свій новий електродвигун R110 в рамках моделі ZOE 2018 модельного року – найбільш продаваного електромобіля в Європі, який стане першою електричною моделлю Renault з двигуном потужністю 80 кВт. Незважаючи на ті ж розміри, що і у R90, R110 на 12 кВт (16 к.с.) могутніше свого попередника.

Водії по достоїнству оцінять підвищену прийомистість на швидкісних трасах, адже новий двигун дозволяє ZOE розігнатися з 80 до 120 км/год майже на дві секунди швидше. Завдяки миттєвій доступності пікового обертального моменту в 225 Нм на низьких швидкостях R110 забезпечує таке ж прискорення, що і R90, на базі якого він сконструйований, що забезпечує ZOE маневреність в міських умовах.

"Завдяки збільшеній потужності ZOE став ще більш комфортним в поїздках за місто. - каже Елізабет Делваль, помічник директора по програмі Renault ZOE. - Крім задоволення від управління ZOE водії отримують максимальний запас ходу, доступний для серійних електромобілів."

Новий двигун R110: досвід Renault в розробці електромобілів

Новий двигун R110 - це останнє досягнення в рамках стратегії розробки та виробництва електродвигунів Renault і чергове підтвердження величезного досвіду провідного європейського виробника електромобілів в цій сфері.

Двигун R110 представляє собою подальший розвиток R90, розробленого Renault всього за два роки, він випускається у Франції на заводі в Клеоне (Нормандія) і був сконструйований інженерами Техноцентру Renault, розташованого на південному заході Парижа. R110 не тільки зберіг виняткову енергоефективність R90, а й пропонує ряд інноваційних рішень для електромеханічних вузлів і силової електроніки, які забезпечили додаткові 12 кВт потужності без збільшення маси і об'єму.

З запуском R110 число варіантів двигунів Renault для Kangoo Z.E., Master Z.E., ZOE збільшилася до п'яти (44 кВт, 57 кВт, 60 кВт, 68 кВт і 80 кВт).

Система Android Auto для ZOE

Renault ZOE2018 модельного року оснащується мультимедійною системою R-LINK Evolution з підтримкою Android Auto, яка дозволяє відображати на мультимедійному екрані автомобіля додатки Android, які підходять для роботи під час руху (включаючи Waze, Deezer, Spotify, TuneIn, Skype, Messenger, Audible і багато інших додатків, доступних в GooglePlayStore).

Ще більше вишуканості

Для ZOE 2018 модельного року також пропонується новий колір екстер'єру Blueberry Purple («металік»). У версії INTENS доступний ексклюзивний пакет Blueberry Purple, що включає пурпурний колір кузова, глянцеві фіолетові декоративні смуги на приладовій панелі, повітрозабірниках, панелі селектора передач і окантовці динаміків, а також контрастну фіолетову прострочку на чорній тканинній оббивці.

Прийом замовлень на ZOE, оснащених двигуном R110, з підтримкою Android Auto і пакетом Violet Blueberry почнеться у Франції в березні 2018 р.

R110: перший електромотор Renault, який буде сертифікований за новим стандартом WLTP

Двигун R110 буде сертифікований за новим стандартом WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure), який з 1 вересня 2017 р. поступово впроваджується у всій Європі і з часом замінить сертифікацію NEDC. Новий стандарт більш строгий і точніше відображає реальні умови експлуатації автомобіля, а у випадку з електромобілями - вимірює запас ходу в кілометрах. Стандарт WLTP, що включає випробування на динамометричному стенді, більш тривалий за часом і відрізняється великим числом випробувальних фаз. Тести проходять на більш високих швидкостях і з великим прискоренням. Сертифіковані діапазони, відповідно, нижче і більше відповідають реальним показникам. Результати випробувань за новим стандартом моделі ZOE не суперечать діапазону запасу ходу 300 км в реальних умовах міста і передмістя.

Зараз йде процес сертифікації двигуна R110 за стандартом WLTP. Перші результати по новому протоколу WLTP (приблизно 300 км) відповідають запасу ходу в реальних умовах.

ZOE електромобіль, що найбільше продається в Європі

У 2017 р. ZOE третій рік поспіль став електромобілем, що найбільше продається в Європі.
У 2017 року на частку ZOE припало більше половини всіх проданих у Франції електромобілів*.
В цілому на заводі Renault у Флені (Франція) було випущено майже 100 000 ZOE, які були продані по всьому світу.
Продажі ZOE впевнено зростають з кожним роком з моменту появи моделі на ринку*.
Продажі ZOE в 2017 р. збільшилися на 44% в порівнянні з 2016 р.