СВІТОВІ ПРОДАЖІ ГРУПИ RENAULT В ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2017

Група Renault встановила рекорд з продажів за півріччя - 1,88 млн автомобілів (+ 10,4%).

  • 1,88 млн автомобілів було продано в першому півріччі 2017 року - це зростання на 10,4% на тлі підйому ринку на 2,6%.
  • Всі марки Групи збільшили обсяг продажів і ринкову частку. Марки Renault і Dacia встановили новий рекорд продажів за півріччя. Renault стала другою маркою з продажів в Європі.
  • Обсяг продажів і ринкова частка росли у всіх регіонах. Зокрема, Група зафіксувала зростання продажів на 19,3% в регіоні Африка-Близький Схід-Індія і на 50,5% - в регіоні Азія-Тихий океан.
  • Renault підтверджує свої плани зростання на 2017 рік за рахунок оновленої лінійки, випуску нових продуктів і розширення діяльності в усьому світі.

РИНКОВИЙ ПРОГНОЗ ДЛЯ ГРУПИ RENAULT НА 2017

Очікується, що в 2017 р. світовий ринок виросте на 1,5-2,5%. Як і раніше, очікується, що зростання європейського ринку за цей період складе 2%. Французький ринок повинен зрости на 2%.

За межами Європи російський ринок може зрости більш, ніж на 5%, а бразильський - на 5%. Зростання повинне продовжитися в Китаї (+ 5%) та Індії (+ 8%).

У другому півріччі в Європі Група продовжить отримувати дивіденди від оновлення всієї своєї лінійки, а в світовому масштабі - від популярності Koleos в Китаї, Kaptur, Xray і Vesta в Росії, QM6 і SM6 в Південній Кореї і нової лінійки кросоверів в Латинській Америці.

Таким чином, Група Renault підтверджує свої цілі на 2017 р., включаючи збільшення продажів і ринкової частки в Європі та за її межами.