Сервіс

«Автомобільний центр Голосіївський» є авторизованим дилерським центром таких всесвітньо відомих брендів як Nissan, Renault, KIA та ЗАЗ і пропонує своїм кліентам повний асортимент послуг по сервісному та гарантійному обслуговуванню автомобілів зазначених брендів.

Передові технології та спеціалізований діагностичний інструмент від виробника дозволяє нашим кваліфікованим фахівцям швидко і точно визначити причину несправності та усунути її в найкоротші терміни.

Розвинена система логістики запасних частин і збалансований склад дозволяють нам оперативно реагувати на запити наших клієнтів.

Ми виконуємо всі види робіт пов’язаних з ремонтом автомобіля - від шиномонтажу до складних кузовних ремонтів з використанням спеціалізовано передового обладнання.

Дотримуючись місії нашої компанії та її основного гасла «Бездоганний сервіс у всьому» ми пропонуємо нашим клієнтам додаткові послуги, які спрямовані на забезпечення максимального комфорту і зручності:

  • Cпеціальні умови оренди авто для клієнтів, чиї автомобілі знаходяться у тривалому ремонті;
  • Послуга зберігання шин в міжсезоння;
  • Розвинені фінансові інструменти для оплати ремонту вашего автомобіля «в розстрочку» до 12 місяців;
  • Оn-line запис на сервісне обслуговування.

Ще однією популярною послугою для наших клієнтів, яка дозволяє їм економити на паливі, є послуга зі встановлення газо-балонного обладнання (ГБО) зі збереженням гарантії.

Автомобільний центр Голосіївський - сертифікована станція технічного обслуговування і має всі необхідні документи та сертифікати на проведення робіт з технічного обслуговування та ремонту автомобілів.

6 причин, чому СЕРВІС вигідний в Автомобільному центрі Голосіївський
  • 1. Широкий спектр послуг — дозволяє нашій компанії здійснити професійний ремонт автомобілів будь-якої складності та гарантує якість і терміни виконання робіт.
  • 2. Фіксовані ціни і лояльність до Вашого бюджету — ми пропонуємо Вам максимально лояльні ціни на послуги з сервісу, також постійно діють акційні пропозиції та програма лояльності.
  • 3. Послуга за попереднім записом на ТО  — в результаті чого, ви з легкістю можете записатися на технічне обслуговування в наш автосервіс.
  • 4. Присутність при проведенні ремонту автомобіля, отримання професійної консультації фахівця — дає Вам можливість переконатися в якості виконання сервісних робіт нашого автосервісу.
  • 5. Гарантія на сервісні роботи і запчастини — Ви на 100% отримуєте гарантію на придбані у нас запчастини і виконані нами роботи.
  • 6. Обслуговують кращі — наша команда складається тільки з досвідчених, кваліфікованих і відповідальних працівників, які постійно проходять навчання та підвищення кваліфікації на тренінгах, семінарах, курсах.

Ми завжди намагаємося виконувати роботу якісно і в обумовлені терміни, щоб наші клієнти ЗАВЖДИ залишалися задоволеними обслуговуванням на нашій СТО, тому, ми дорожимо своєю репутацією, завжди працюємо з душею і любов'ю до наших клієнтів.

На території центру знаходиться кафе, є Wi-Fi. Перебування у нас пройде комфортно і Ви отримаєте обслуговування за найвищим розрядом.

Довірте нам турботу про Ваш автомобіль!