Шановні клієнти!

Просимо звернути увагу на зміни у робочому графіку Автомобільного центру Голосіївський

Відділ продажу:
консультуємо і приймаємо замовлення онлайн

Графік роботи сервісу автомобілей:
▪понеділок-субота з 09:00 до 18:00
▪неділя - вихідний

Ми також вживаємо всі можливі заходи для запобігання розповсюдження інфекцій.

  •  Ми приходимо на роботу тільки якщо почуваємось цілковито здоровими.
  •  Миємо руки раз на годину незалежно від необхідності та користуємось антисептиками.
  •  Поважаємо кожного, вітаємо щорою посмішкою і при спілкуванні тримаємо дистанцію.
  •  Надаємо особливу увагу прибиранню в дилерському центрі і використовуємо дизенфікуючі засоби.
  •  Відповідально ставимося до вашого здоров'я і до здоров'я наших співробітників, тому дезинфікуємо кермо і ручку КПП в усіх автомобілях, що заїжджають на нашу сервісну станцію.
  •  Завжди щиро раді бачити вас із гарним самопочуттям і готові допомогти вирішити будь-яке питання в салоні, на сервісі і навіть дистанційно.

Записуйтесь на тест-драйв та сервіс он-лайн:

ЗАПИС НА СЕРВІС

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ

 

З повагою, адміністрація Автомобільного центру Голосіївський.

Звертаємо Вашу увагу, що на виконання вимог щодо дотримання режиму карантину встановленого згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року, зі змінами згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 215 від 16.03.2020 року, в автосалоні діє заборона прийому відвідувачів.

На території підприємства функціонує банківське відділення, надаються послуги страхування, працює ремонтна зона із дотриманням персоналом усіх заходів убезпечення, пов'язаних із виникненням і поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Закликаємо і Вас дотримуватися заходів індивідуального захисту при відвідуванні зазначених місць надання послуг.

Попередні замовлення та нові замовлення, що надійшли засобами дистанційного зв'язку, виконуються із застосуванням адресної доставки замовлень після попередньої оплати на умовах стандартного договору купівлі-продажу автомобіля, з виконанням вимог забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту