В умовах карантину автомобілі Nissan та Renault можна буде придбати online

У зв’язку із запровадження обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) Автомобільний центр Голосіївський офіційний дилер автомобілів NISSAN та RENAULT в Києві переводить роботу салонів у закритий режим.

Відтепер придбати автомобілі NISSAN та RENAULT можна буде за принципом «Від дверей до дверей» («Door to Door»). Для цього організована нова послуга замовлення та купівлі автомобіля онлайн, що передбачає наступні кроки:

КРОК 1. Підберіть модель, модифікацію та колір автомобіля на нашому сайті. У цьому Вам з радістю допоможе персональний менеджер, після заповнення онлайн-форми.  Також Вас може проконсультувати фінансовий спеціаліст щодо кредитування та страхування автомобіля. І все це в улюбленому месседжері або по телефону 044 277 70 70

КРОК 2. Заповніть заявку та оформіть замовлення автомобіля через онлайн-форму.

ЗАМОВИТИ NISSAN

ЗАМОВИТИ RENAULT

КРОК 3. Менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення замовлення та оформлення рахунку на оплату.
КРОК 4. Здійснити онлайн оплату отриманого рахунку через Приват24 або через інший ресурс.
КРОК 5. Отримати автомобіль за зазначеною адресою.

Ми впевнені, що спільним зусиллями, спрямованим на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу в Україні, ситуація стабілізується і автосалони NISSAN та RENAULT знову відкриють свої двері для відвідувачів в найближчий час.