До 20% сервісне обслуговування в автоcервісі голосіївський 

В Автоцентрі Голосіївський починають діяти акційні ціни на обслуговування автомобілів. Відтепер на підготовці автомобіля до теплого сезону можна заощадити до 20% на послуги та запасні частини;!

• Дисконт у розмірі до 20% на послуги та запасні частини;

• Ряд найбільш затребуваних послуг доступний за ціною від 200 грн.;

• Всі клієнти отримують можливість стати учасниками програми лояльності Drive2U.

 

З 29 березня, автовласники, які звернуться в Автосервіс  Голосіївський, отримують дисконт у розмірі 20% на послуги й до 20% на запасні частини. Таким чином, в період дії спеціальних умов, клієнти можуть значно оптимізувати витрати на такі популярні сезонні послуги, як шиномонтаж, регулювання установки кутів коліс, ціна на які починається від 400грн, а комплексна діагностика ходової частини обійдеться всього в 200грн! Також, протягом півтора місяців будуть діяти й особливі знижки в розмірі 20% на будь-які інші послуги, якщо їх необхідність виявиться в процесі проведення сезонних робіт. Ними можуть бути як ремонт ходової, трансмісії, електрообладнання або двигуна, так і відновлення лакофарбового покриття, що часто актуально після затяжної зими.

Вигідна спеціальна пропозиція не закінчується привабливими цінами. Також, пропонуємо кожному власнику автомобіля, не залежно від бренду і моделі, стати членом сім'ї програми Drive2U. Програма лояльності від УкрАВТО передбачає простий алгоритм видачі карти і прозорі умови, які дозволяють не тільки оптимізувати витрати на обслуговування, але і відразу ж користуватися приємними бонусами в будь-якому з більш ніж 60-ти автосервісів мережі на території України.

ЗАПИС НА СЕРВІС