Спеціальні весняні ціни на сервісне обслуговування від УкрАВТО

В Автомобільному центрі Голосіївський починають діяти акційні ціни на обслуговування автомобілів. Відтепер на підготовці автомобіля до теплого сезону можна заощадити 20% від вартості послуг, та до 20% на запасних частинах!

На календарі друга половина березня, а отже зовсім скоро автовласники, або ж компанії, що мають автопарки, зіткнуться з питаннями на кшталт: «всю зиму автомобіль простояв, де його перевірити», «де перевзутись» і «як вигідно підготувати до нового сезону корпоративний парк». Оскільки цивілізоване та якісне сервісне обслуговування має бути доступним, мережа автосервісних станцій Корпорації УкрАВТО пропонує скористатись особливими умовами. Пропозиція поширюється і для фізичних осіб і для юридичних осіб, за наявності у перших картки програми лояльності Drive2U, а у других, чинного договору на технічне обслуговування.

Власне, про які спеціальні умови на обслуговування йдеться? Найнеобхідніше, а саме заміну зимової гуми на літню, можна здійснити за ціною від 420 грн. Звісно, після зими варто перевірити та відрегулювати кути встановлення коліс, і зараз вартість цієї послуги становить 420 грн. Така ж вартість і на комплексну діагностику автомобіля. Це той мінімум, що дозволить власникові подбати про можливі неполадки, або ж навпаки, бути впевненим в справності автомобіля.

Серед додаткових бонусів, дисконт на надані послуги в розмірі 20%, а також дисконт на запасні частини, які буде використано під час ремонтних робіт. Якщо Ви не маєте дисконтної картки, Ви можете її отримати при зверненні до автосервісного центру та стати членом родини Drive2U. В подальшому Ви зможете першим дізнаватись про спеціальні пропозиції та користуватись перевагами.

На додачу до привабливих цін на обслуговування, кожен клієнт, незалежно від того, чи гарантійний автомобіль чи ні, чи  був придбаний в мережі Корпорації УкрАВТО чи ні, отримує гарантію на виконані роботи та високопрофесійний підхід.


Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в Автомобільному центрі Голосіївський, достатньо звернутися за тел.: 044 277 70 70

Або записатись на сервіс онлайн:

ЗАПИС НА СЕРВІС