КАСКО З МАКСИМАЛЬНОЮ ВИГОДОЮ

Автомобільний центр Голосіївський продовжує пропозицію "Максимально вигідне КАСКО" до 31 грудня 2017 роки *. Акція діє на наступні моделі Renault: Captur, Duster, Kadjar, Koleos, Master, Megane, Trafic.

До 31 січня 2017 р можна скористатися акційною пропозицією, згідно з яким, покупець при придбанні нового автомобіля Renault не в кредит, може оформити максимально вигідну програму страхування КАСКО з тарифом 3,9% від вартості автомобіля при франшизі 0,5 %. При цьому, страховий платіж можна розбити на 4 платежу.

Програма діє при купівлі автомобілів Renault і поширюється на наступні моделі: Captur, Duster, Kadjar, Koleos, Master, Megane, Trafic.

Страхування КАСКО здійснюється на базі "All Risks" (страхування від всіх ризиків). Додатково до традиційних ризиків, таким як: "Викрадення", "Збиток в результаті ДТП", збитків в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, страхова компанія також відшкодовує збитки, завдані внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.

Пропозиція по страхуванню КАСКО реалізується в партнерстві з надійною страховою компанією СК "АХА Страхування", безумовним лідером на ринку автострахування України.

Переваги страхового продукту:

· Максимально вигідний тариф 3,9% (франшиза 0,5%) доступний тільки в офіційній дилерській мережі Renault;

· 0% франшиза, якщо страхувальник не є винуватцем ДТП і вік водія на момент ДТП був не менше 23 років;

· Можливість погашення страхової премії в 4 етапи (1 раз в квартал);

· Надійний страховий партнер СК "AXA Страхування";

· Відновлювальний ремонт ТЗ здійснюється на базі СТО офіційного дилера;

* Акція діє з 10.10.2017 до 31.12.2017 включно і поширюється на моделі Renault: Captur, Duster, Kadjar, Koleos, Master, Megane, Trafic .; автомобілі придбані в Автомобільному центрі Голосіївський в період з 01.01.2016 до 31.12.2017 включно.

Страховий партнер АО «СК« АХА Страхування », Ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009.

Вартість договору страхування «КАСКО Все включено» з франшизою 0,5% при покупці автомобіля без фінансування становить 3,9% від вартості автомобіля. Остаточний платіж уточнюйте в дилерській мережі Renault в залежності від актуальної вартості автомобіля.

** Діюча ціна на стартові версії на 18.10.2017.

Детальну інформацію та умови акції можна дізнатися в нашому Автомобільному центрі Голосіївський (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4 ; тел. 277-70-75),  та на офіційному сайті www.goloseevsky.com