Офіційні умови рекламно-маркетингової подарункової Акції «250л пального від Автомобільного центру «Голосіївський»

Офіційні умови рекламно-маркетингової подарункової Акції «250л пального від Автомобільного центру «Голосіївський»

1. Організатори акції

1.1. Організатором рекламно-маркетингової акції «250л пального від Автомобільного центру «Голосіївський»*» (надалі - Акція) є ТОВ «Автомобільний центр «Голосіївський»» (далі – Виконавець), що знаходиться за адресою: м. Київ, вул.  Героїв Оборони, 4.

* під словосполученням «250л пального від Автомобільного центру «Голосіївський»» мається на увазі можливість отримання одного з сертифікатів на пальне (номінали згідно офіційних правил акції) за ціною, вказаних в офіційних правилах за умови придбання автомобілю Нісан , згідно з умовами акції «250л пального від Автомобільного центру «Голосіївський»», що діє з 01.04.18 до 30.04.18 (включно) в Автомобільному центрі «Голосіївський».  Акція (на організацію та проведення якої ТОВ «Автомобільний центр «Голосіївський»» витрачає свій прибуток (дохід)) не є лотереєю, проводиться на безоплатних засадах і має на меті рекламування авто марки Нісан, сприяння їх продажу (наданню).

Деталі на сайті http://goloseevsky.com/, або за телефоном гарячої лінії: 044 277 70 70- дзвінки по Україні згідно тарифів вашого оператора.

2. Територія проведення і тривалість Акції

м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4

Акція триватиме з 01.04.2018р. до 30.04.2018р., згідно з режимом роботи Автомобільного центру «Голосіївський» (надалі – Період проведення Акції).

Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти в Інтернеті на офіційному сайті ТОВ «Автомобільний центр «Голосіївський»» http://goloseevsky.com/, за телефоном гарячої лінії ТОВ «Автомобільний центр «Голосіївський»» 044 277 70 70 (дзвінки згідно тарифів вашого оператора), а також в салоні Нісан, адреса, якого наведено в п. 2.

3. Продукція, що бере участь в Акції

3.1. В Акції бере участь будь-які автомобілі марки Нісан,(надалі – продукція), яка представлена в Автомобільному центрі «Голосіївський», адреса якого наведено в п. 2.

4. Право на участь в Акції

4.1. Брати участь в Акції можуть усі фізичні особи, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє- та правоздатність) крім фізичних осіб, які купують автомобіль у лізинг.

УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора, власники та співробітники рекламних агентств та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції, а також юридичні особи.

5. Порядок участі в Акції

Для участі в Акції необхідно:

5.1. Придбати за готівку, в кредит або по безготівці автомобіль марки Нісан виключно в Автомобільному центрі «Голосіївський», адреса якого наведено в п.2 в період проведення Акції, що підтверджується наявністю розрахункового документу.

Через 14 днів з моменту оплати автомобіля, отримати талони на 250л пального на вибір учасника акції (бензин/газ/дизель).

6. Прикінцеві положення

6.1. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://goloseevsky.com/. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.

6.2. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами подарунку.

6.3. Організатор Акції не відповідає за надання/ненадання переможцям Акції третіми особами послуг, за якість таких послуг, але надає інформаційне сприяння переможцям Акції в спорах з такими третіми особами.

 

 

*Пропозиція не розповсюджується на акційні автомобілі та не підсумовується з іншими акціями.