3 7 по 30 листопада 2018 року в дилерській мережі Renault діє спеціальна пропозиція на обмежену кількість автомобілів. Тільки зараз можна придбати актуальні моделі Renault зі знижкою та/або комплектом зимових шин у подарунок.

Обирайте омріяну модель, знайомтеся з детальним переліком акційних автомобілів та привабливими умовами придбання у вкладеннях за посиланнями.

 Практичний фургоном DOKKER Van ви будете в центрі уваги: гармонійний та динамічний фургон з чудовим дизайном. можна придбати за ціною від 467 543 грн. З Renault DOKKER Van ви будете в центрі уваги: гармонійний та динамічний фургон з чудовим дизайном.

 Динамічний позашляховик Duster можна придбати за ціною від 529 605 грн.  Renault Duster виділяється на фоні своїх конкурентів спортивним і в той же час чуттєвим дизайном, вишуканим інтер’єром та сучасною лінійкою двигунів. 

 Знайомтеся з детальним переліком акційних моделей на сайті та обирайте автомобіль, який стане вашим надійним партнером на дорозі.

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.