ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС RENAULT ЗІ ЗНИЖКОЮ 20%

ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський» надає спеціальну програму на сервісне обслуговування автомобілів RENAULT.

Метою цієї програми є надання можливості власникам RENAULT проходити якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування в дилерському центрі за вигідними знижками!

Термін дії пропозиції з 01.03.2017 р до 31.12.2017 р.

Кожен клієнт який звернеться на сервісне обслуговування RENAULT, має можливість здійснити обслуговування свого автомобіля і отримати знижку на роботи та запасні частини відповідно до програми лояльності DRIVE2U і відповідного номіналу знижок.

Умови лояльності Вік Номінал знижок, %
Послуги Запасні частини
Автомобілі на гарантії 0-3 років Згідно програми лояльності DRIVE2U
Автомобілі не на гарантії, акція "Вік має значення" від 3-х до 5-ти років 10 10
Старше 5-ти років 20 20

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ для клієнтів, які придбали автомобілі не в ТОВ "Автомобільний центр Голосіївський" і жодного разу не обслуговували авто в умовах СТО ТОВ "Автомобільний центр Голосіївський", або колишнім клієнтам, які не відвідували СТО АЦГ протягом останніх двох років надається разова знижка у розмірі 20% на послуги та 15% на оригінальні запасні частини на роботи по усуненню несправностей в автомобілі.

** Знижки не надаються на мийно-прибиральні роботи.

*** Максимальний розмір знижки на оригінальні аксесуари становить 5%, а на роботи (послуги) з їх встановлення 10% за умови, що пробіг автомобіля становить менше 15000 км. і віком не старше 1 року, а також на даному автомобілі не проводилося жодного технічного обслуговування.

Консультації за телефоном (044) 277 70 70

Запис на обслуговування