ФРАНЦІЯ - НА ВІДСТАНІ ОДНОГО ТО ВІД RENAULT

Компанія Renault в Україні запускає нову сервісну акцію «Франція - на відстані одного ТО від Renault». Виконання ТО в цей період подарує власнику автомобіля шанс виграти туристичну поїздку до Франції або один з цінних призів з асортименту бутика Renault.

 ТО від Renault - цілий комплекс «процедур» для підтримки продуктивності автомобіля, який слід проводити на регулярній основі. Крім заміни оливи, ТО автомобіля Renault включає в себе 29 технічних операцій та 87 перевірок в контрольних точках.

З 1 липня до 15 вересня 2019 року в офіційній дилерській мережі Renault проводиться сервісна акція «Франція - на відстані одного ТО від Renault».

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується:

Виконати технічне обслуговування (ТО) зі знижками:

до 30% на запасні частини,
до 15% на моторні оливи Renault-Elf і 10% на роботи по їх заміні,
до 20% на запасні частини Motrio,
до 20% на оригінальні аксесуари для подорожей,
а також літня рідина склоомивача 5 л за акційною ціною 149 грн. з ПДВ.

Взяти участь у розіграші цінних призів з асортименту бутика Renault і головного призу - туристичної поїздки на двох персон до Франції.

Обслуговування на офіційному сервісі Renault - не тільки якісне, а й вигідне!

У таблиці нижче продемонстровано основні принципи формування вигоди для клієнтів (в залежності від віку автомобіля та необхідних робіт):

 

Аби стати учасником розіграшу цінних призів з асортименту бутика Renault і головного призу - туристичної поїздки на двох персон до Франції, Клієнтам необхідно виконати операції по заміні ременя ГРМ або повне технічне обслуговування (ТО)* в період акції**.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua. My Renault - це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
економити при використанні акційних пропозицій;
дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;
завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
ефективно планувати події по автомобілю.

Чотири роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

*При реєстрації дилером відповідних операцій в My Renault

**Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам не зареєстрованим, але які є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб