Осінь з УкрАВТО заощаджуй 20%

Автомобільний центр «Голосіївський», пропонує автомобілістам скористатися привабливими ціновими умовами на сервісне обслуговування.

Серед послуг за спеціальними цінами, які можна вважати необхідним мінімумом для безпечного входження в холодний сезон: шиномонтаж, контроль і регулювання кутів установки коліс і комплексна діагностика. Крім цього, особливі умови поширюються на усунення пошкоджень кузова та лакофарбового покриття, ремонт несправних фар, усунення пошкоджень салону, що, можливо, залишилося без належної уваги власника автомобіля.

Крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то в Автомобільному центрі «Голосіївський» діє програма Drive2U, що дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.

 

 

Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера Корпорації у Вашому регіоні.