Кожного літа Автоцентр "ГОЛОСІЇВСЬКИЙ" проводить сервісну акцію "ДІАГНОСТИКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРА".                               З 7 червня по 4 липня  діятимуть привабливі ціни на послуги по обслуговування кондиціонера та по його очистці.

 

Це дуже актуально, особливо в теплий період, підготувати систему кондиціонування для свого авто, а також мати змогу за вигідними цінами придбати сезонні товари.

Великий вплив на кондиціонування мають погодні умови, особливо в літній час . Забруднення випарника – значно знижує ефективність теплообміну. А вологе середовище – джерело для патогенних мікроорганізмів. Тому система кондиціонування потребує значної уваги.

Офіційний сервіс рено рекомендує план систематичної перевірки системи кондиціонування:

1 раз на рік: замінити салонний фільтр;
1 раз на 2 роки:  повністю провести очистку кондиціонера;
кожні 4 роки: дозаправити фреоном кондиціонер.

 

З 7 червня по 4 липня 2021 року всі клієнти автомабілів Renault,  офіційного автосервісу "ГОЛОСІЇВСЬКИЙ" можуть отримати знижки:

виконати очистку кондиціонера із вигодою до 25% (знижка на очисники – 25%, знижка на роботи – 20%);
виконати діагностику кондиціонера із знижкою до 20% на роботи.
виконати заправку та ремонт кондиціонера із знижками до 25% на запчастини/матеріали та 10% на роботи із їх встановлення;
виконати заміну салонного фільтра із вигодою до 30% (знижка на фільтри салону – до 30%, знижка на роботи – 10%);
придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ.

 

Правильно функціонуючий кондиціонер для водія та пасажирів забезпечує зручність та комфорт. Це важливо, особливо в літній період, в поїздках та подорожах за місто.

Також помічником  водія може стати дезінфікуючий аерозоль, котрий можна придбати за  чудовою ціною в період акції - всього 365 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що знижку до 20 % на оригінальні запчастини бренду Рено та роботи по їх установці отримують клієнти  авто Renault, транспортний засіб яких  старше 5 років, незалежно від акції, які проводяться.

*Під «знижками» маються на увазі знижки до 25% на деталі та матеріали системи кондиціонування автомобіля від рекомендованої роздрібної ціни, до 30% на фільтри салону, а також знижки на роботи з обслуговування: до 20% на роботи з діагностики та/або очистки системи кондиціонування, до 10% на роботи з заправки, ремонту систем кондиціонування, заміни фільтрів салону, у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: . Рекомендована роздрібна акційна ціна дезінфікуючого аерозолю для салону автомобіля складає 365 грн з ПДВ. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault. Акція діє з 07.06.2021 до 04.07.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій).

 

 

Нагадуємо, Renault Україна рекомендує всім власників авто рено зареєструватися на сайті MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Реєстрація в MY RENAULT відкриває такі можливості клієнту:

Оперативно звертатися за необхідними послугами або допомогою.
Значно економити, при використанні акційних пропозицій.
Спеціально під авто  клієнта ексклюзивно отримувати пропозиції.
Слідкувати за актуальними новинами компанії.
Завжди бути на зв'язку зі своїм дилером.
Залишати відгуки та висловлювати побажання щодо якості обслуговування офіційними представниками бренду.