Автомобільний центр Голосіївський пропонує нову і таку необхідну за часів пандемії послугу – антисептична обробка автомобіля

В Автомобільному центрі Голосіївський відтепер доступна послуга, завдяки якій кожен автовласник зможе бути впевненим в стерильній чистоті салону свого автомобіля та його повній безпеці для пасажирів.

В умовах пандемії вірусу COVID-19, коли особиста гігієна та дотримання простих правил чи не єдине, що може убезпечити від захворювання, дуже важливою є чистота салону автомобіля. Йдеться не лише про візуальну чистоту сидінь або ж елементів оздоблення. Насамперед треба бути впевненим, що і салон, і елементи систем кондиціонування та вентиляції, не є потенційними осередками для розповсюдження хвороби.

Саме для того, щоб клієнти автосервісу Автомобільного центру Голосіївський були захищені від ризиків, пов’язаних з необхідністю дотримання стерильної чистоти в салоні автомобіля, в асортименті послуг з’явилась антисептична обробка автомобіля. Дезінфекції підлягають такі важливі елементи, як повітроводи та елементи системи кондиціонування. Окрім цього, за бажанням клієнта, можна замовити додаткову обробку поверхонь інтер’єру та елементів оздоблення. При цьому, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом із застосуванням антисептичного засобу TERASEPT. В залежності від технологічних можливостей автосервісного центру, нанесення та розпилення антисептичного засобу здійснюється із використанням парогенераторів, що забезпечує надійний результат. А вартість нової послуги – більш ніж антикризова:  базова обробка дезінфікуючим засобом обійдеться від 450 грн., що більш ніж доступно, якщо йдеться про безпеку та здоров’я.


Щоб отримати додаткову інформацію про нову послугу, дізнатись точну ціну послуги саме для Вашого автомобіля, достатньо звернутися за тел. 044 277 70 70 і здійснити попередній запис.