МАНДРУЙ ВПЕВНЕНО З RENAULT

Восени кожному власнику автомобіля Renault бажано подбати про підготовку свого авто до зими. Щоб подорожі, навіть за несприятливих умов, були безпечними та комфортними. Тому у період з 27 вересня до 21 листопада 2021 року в Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, в офіційному дилерському центрі Renault буде проходити сервісна акція від Renault Україна «Мандруй впевнено з Renault»

Якщо вчасно проводити перевірку підвіски, рульового управління, гальмівної системи, перевіряти справність акумулятора, щіток склоочисника, контролювати кількість рідини омивача, здійснювати кваліфіковану заміна деталей, то можна уникнути непередбачених зупинок та несправностей.

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується:

- виконати діагностику підвіски за 199 грн.1, яка включає в себе:

- діагностику підвіски, в тому числі перевірку залишкової товщини та візуальний огляд гальмівних колодок та дисків;

- огляд стану шин, в тому числі перевірку залишкової глибини протектора;

- перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної і охолоджуючих рідин;
діагностику АКБ.

- виконати заміну деталей підвіски та рульового управління зі знижкою до 30% на запчастини та 10% на роботи2;

- знижки до 20% на сталеві диски;

- придбати зимову рідину склоомивача 5 л за акційною ціною 229 грн. з ПДВ2;

- придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ2.

 

Клієнти, які в період акції виконають наступні умови, мають право отримати подарунок3, карту допомоги в дорозі Renault Assistance+:

- обслуговування постгарантійного автомобіля;
- реєстрація в сервісі My Renault;
- протягом періоду дії акції були виконані операції із заміни амортизаторів, або гальмівних колодок, або гальмівних дисків, або пружин підвіски, або важелів підвіски.
-загальна вартість робіт та запчастин становить більше 3 500 грн з ПДВ.

 

Карта Renault Assistance+ дозволяє своєму власнику протягом року отримувати інформаційно-консультаційну допомогу в дорозі, а також в рамках ліміту 1000 грн отримати послуги евакуації в разі поломки автомобіля або ДТП на території України.

 

Запрошуємо всіх клієнтів здійснити запис на офіційне сервісне обслуговування Renault в Автоцентр ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, за номером телефону 044 277 70 70, 050 439 79 10, або написавши листа на e-mail: callcenter@goloseevsky.com

 

 

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. Дзвінки приймаються: пн-пт 08.00-20.00, сб-нд 09.00-19.00, e-mail: relation.client@renault.com

 

Про особистий кабінет My Renault

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в My Renault офіційний сайт компанії www.renault.ua, або на сайті www.my.renault.ua.

 

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

 - отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;

- економити при використанні акційних пропозицій;

- дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;

- завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;

- отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;

- висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;

- ефективно планувати події по автомобілю.

 

Хто краще, ніж Renaultподбає про Ваш Renault.

Детальніше: 044 277 70 70, 050 439 79 10

 

 

1 Вказана вартість діагностики підвіски (Акційної Діагностики) є рекомендованою на період Акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої.

2 Маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботи з їх заміни у період дії Акції. Знижки на акційні запасні частини надаються за умови їх встановлення в офіційного дилера Renault. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на зимову рідину склоомивача 5л становить 229 грн з ПДВ, на аерозоль для очистки салону автомобіля – 365 грн. з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.

3 Під подарунком мається на увазі можливість придбати карту Renault Assistance+ «Базовий рівень» за 1 грн з ПДВ.

Детально про умови та місце проведення Акції, в тому числі умови отримання заохочень Акції (вигоди), дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.