Акція «Осінній Сервіс» від УкрАВТО

В Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ розпочалася акція «Осінній сервіс» від корпорації УкрАВТО

У період з 04.10.21 по 12.12.21 для власників автомобілів, які здійснять запис на офіційне сервісне обслуговування в Автоцентр ГОЛОСІЇВСЬКИЙ пропонується:

✔ Комплексна діагностика (ходової частини авто) всього 200 грн з ПДВ.

✔ Розвал-сходження, шиномонтаж - від 400 грн з ПДВ.

✔ Знижки до 20 % на ремонтні роботи автомобіля і запасні частини.

✔ Спеціальна цінова пропозиція для власників, на сервісні послуги та запасні частини.

Акція «Осінній сервіс» - чудова можливість підготувати своє авто до зимового сезону. Якщо вчасно перевірити стан автомобіля, впевнено можна бути готовим до несприятливих природніх умов восени та взимку. В рамках акції «Осінній сервіс» діють особливі умови на обслуговування і ремонт автомобілів на офіційному сервісі в Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ.

Так, згідно з умовами акції, послуга по заміні літньої шин на зимові з балансуванням, доступна за ціною від 400 грн з ПДВ, в залежності від радіуса колісних дисків. Подорожі влітку могли негативно вплинути на підвіску автомобіля, тому бажано перевірити регулювання кутів установки коліс, за акційною вартістю - від 400 грн з ПДВ. Крім цього, варто бути впевненим в справності ходової частини автомобіля, комплексна діагностика ходової, за умовами акції - 200 грн з ПДВ.

Акція «Осінній сервіс» передбачає знижки до 20% на запасні частини і матеріали та послуги з ремонту автомобіля на офіційному сервісному обслуговуванні.

Чудова можливість за вигідною ціною за вигідною ціною здійснити:

- ремонт ходової частини автомобіля;

- ремонт коробки передач ;

- ремонт двигуна;

- послуги з ремонту системи гальм;

- сезонне зберігання коліс або тільки шин;

-  роботи по регулюванню кута нахилу коліс.

Спеціальна пропозиція доступна для власників автомобілів всіх брендів, незалежно від того, представлений він в мережі Корпорації УкрАВТО чи ні, на гарантії або ж термін гарантійних зобов'язань закінчився.

Щоб скористатися всіма перевагами акційної пропозиції варто записатися на сервіс в Автоцентр Голосіївський за тел: (044) 277 70 70, 050 439 79 10, або за адресою: Героїв Оборони, 4 та зареєструватися в програмі лояльності Drive2U.