Акція «Осінній Сервіс» від УкрАВТО

В Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ розпочалася акція «Осінній сервіс» від корпорації УкрАВТО.

В період з 07.10.22 по 11.12.22 для власників автомобілів, які здійснять запис на офиційному сервісі  ГОЛОСІЇВСЬКИЙ пропонується:

✔ Комплексна діагностика (ходової части авто)  240 грн.

✔ Розвал-сходження, шиномонтаж - від 480 грн.

✔ До 20 % дисконту на інші роботи та запасні частини.


Акція «Осінній сервіс» - чудова можливість підготувати своє авто до зимового сезону. Якщо вчасно перевірити стан автомобіля, впевнено можна бути готовим до несприятливих природніх умов восени та взимку. В рамках акції «Осінній сервіс» діють особливі умови на обслуговування і ремонт автомобілів на офіційному сервісі в Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ.

Згідно з умовами акції, в автосервісних Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ можна «перевзути» та провести балансування від 600 грн. з ПДВ за 4 колеса. Також діє спеціальна ціна на таку послугу, як контроль та регулювання кутів установки коліс. Ну, а для того, щоб бути на 100% упевненим у своєму автомобілі після літнього сезону, в рамках акційної пропозиції клієнтам доступна комплексна діагностика ходової частини автомобіля лише за 300 грн. з ПДВ. Окрім кваліфікованих послуг та дійсно доступних цін, очевидною перевагою є можливість провести ремонт, у разі виявлення несправностей, з дисконтом до 20% на послуги та запасні частини. Додатковим приємним сюрпризом для клієнтів, які відвідають Автоцентр ГОЛОСІЇВСЬКИЙ та скористаються акційними умовами, стане можливість приєднатися до програми лояльності Drive2U. 

Акция расширяется на все модели автомобильных брендов, незалежно от того, что они представлены в нескольких корпорациях УкрАВТО.

Необходимо скористаться вместе с перевагами акційної пропозиції варто записаться на сервіс в Автоцентр Голосіївський по тел: (044) 277 70 70, 050 439 79 10, или по адресу: Героев Обороны, 4 и зарегестрироваться в программе2U.