Акція «Весняний сервіс» від УкрАВТО

З 24 березня в Автоцентрі Голосіївський діють акційні умови, які поширюються на послуги сервісного обслуговування та ремонту автомобілів. Пропозиція вже традиційно надає можливість автовласникам привести автомобіль до ладу після зими із значним дисконтом на запасні частини та послуги.

ОБИРАЙ ПОСЛУГУ ТА ЗАПИСУЙСЯ НА СЕРВІС:

ШИНОМОНТАЖ ВІД - 600 ГРН

Заміна літніх шин на зимові та навпаки, двічі на рік – це про безпеку Вашу та Ваших супутників. Послуга, необхідна для кожного, хто дбає про свій автомобіль! Шини, розраховані на експлуатацію за від'ємних температур, "пливуть" влітку, і щоб цього не сталося, послуга шиномонтажу доступна для автовласників, які дбають про свій автомобіль.

РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ - 600 ГРН. 

Ви можете бути ідеальним і дуже акуратним водієм, але... Дороги далекі від ідеалу, а розмітка, не кажучи вже про освітлення, скоріше виняток, ніж правило. В умовах зими дуже легко не помітити вибоїну чи яму, потрапивши туди одним колесом чи парою. Результатом може стати порушення кутів установки коліс, або так званий "розвал-сходження". Що в результаті? Погіршення керованості, нерівномірне зношування шин.

КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА 300 ГРН.

Автомобілі стають дедалі складнішими і неймовірна кількість систем вміють "говорити", якщо щось зі "здоров'ям" не те. Але хоча б двічі на рік необхідно проводити комплексну діагностику автомобіля, що дозволить Вам бути впевненим, що неприємних сюрпризів не буде! Спеціальна ціна на комплексну діагностику в рамках акційної пропозиції дозволить перевірити Ваш автомобіль та за необхідності усунути проблему з дисконтом до 20% на запасні частини та 20% на послуги!

Акційна пропозиція діє з 24 березня в Автоцентрі Голосіївський для всіх автовласників-учасників програми лояльності Drive2U, незалежно від того, чи на гарантії автомобіль чи ні, представлено цей автомобільний бренд офіційно в автосервісних центрах УкрАВТО або автомобіль було придбано в інших операторів ринку. Щоб отримати детальну інформацію щодо умов акції,  записаться на сервіс в Автоцентр Голосіївський по тел: (044) 277 70 70, 050 439 79 10, або за адресою: Героїв Оборони, 4.