СЕЗОННА ПРОПОЗИЦІЯ RENAULT: КОЛЕСО В ЗБОРІ З ВИГОДОЮ

Зараз – чудовий час, щоб підготувати автомобіль до несприятливих погодніх умов восени та взимку. Варто звернути увагу на колеса та диски. Колеса –дуже важливий елемент авто, так як власне вони забезпечують власне його пересування.

Тому з 11 жовтня до 31 грудня 2021 в Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ буде проводитися сервісна акція від Renault Україна «Колесо в зборі з вигодою»

Колеса в зборі спеціально розроблені для модельного ряду RENAULT - Duster, Logan, Sandero та Sandero Stepway. Вони були зібрані та протестовані інженерами Renault та цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля. Вони були збалансовані за допомогою професійного обладнання та з дотриманням усіх технічних вимог виробників шин та автомобіля.

Варто зазначити, що колеса в зборі на літих дисках мають спеціальні вентиляційні отвори для покращення охолодження гальм та є легшими за вагою в порівнянні із колесами зі сталевими дисками, що позитивно відбивається на динаміці автомобіля та витратах пального.

Щодо зимових шин – то вони під час несприятливих погодніх умов забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям, особливо при гальмуванні на снігу, та мають подвійний текстильний корд.

За допомогою оригінальних коліс в зборі можна адаптувати свій RENAULT відповідно до свого стилю життя: подорожі на природу, поїздки по бездоріжжю або по місту та зробити його більш практичнішим у використанні. 

Завдяки спеціальній пропозиції в акційний період є можливість придбати колеса в зборі на литих дисках зі знижкою до 10% від рекомендованої роздрібної вартості. А в порівнянні із сумарними витратами на окремі складові та шиномонтаж вигода може скласти до 22%.

В Автоцентрі ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, на офіційному сервісі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль та надати гарантію на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів для Вашого автомобіля рено – це гарантія якості та надійності.

Хто краще, ніж Renault подбає про Ваш Renault.

Записатися на сервіс

Детальніше за тел: (044) 277 70 70,  (050) 439 79 10

¹ Під «знижкою» маються на увазі знижки до 10% від роздрібної ціни на колесо в зборі у період дії спеціальної пропозиції. Перевірити належність деталі до асортименту, який включений до списку  спеціальної пропозиції, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та рекомендовану вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлену дилером вартість робіт та запчастин, які діють в період спеціальної пропозиції, а також їх звичайну вартість дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.  Пропозиція діє у всіх дилерських центрах Рено в Україні з 11.10.2021 по 31.12.2021 року, за наявності товару на складі. Кількість товару обмежена. Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображень товару використаних на сайті.

² Під комплектом коліс у зборі мається на увазі 4 литих диска з 4-ма центральними ковпачками і 4 ніпелями, на яких встановлені 4 збалансовані зимові шини.