Спеціальний режим роботи Автоцентру ГОЛОСІЇВСЬКИЙ

Шановні клієнти ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський»!


З метою дотримання вимог чинного законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також відповідно до протоколу від 28.10.2021 № 68 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації щодо встановлення у місті Києві «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Розпорядженням від 30.09.2021 № 7 в період з 00 годин 00 хвилин 01 листопада 2021 р. торговельна діяльність підприємства провадиться в режимі онлайн.


Обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх працівників і відвідувачів (крім осіб, які не досягли 18 років):


- негативного результату тестування на COVID-19 яке проведене не більш як за 72 години до здійснення відвідування автосалону, офіційного сервісного обслуговування, проведення тест-драйву автомобіля, придбання запчастин, автоматеріалів та аксесуарів);
 

- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка «Дія»;


-забороняється перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту та дотримання фізичної дистанції в приміщенні не менше 1 метра.


Персонал Автоцентру Голосіївський, 100% вакцинований, тому ми працюємо в штатному режимі і приймаємо відвідувачів, згідно умовами зазначеними вище.  


Зважаючи на обставини, пов’язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з нашими співробітниками з питань придбання автомобілів, запчастин, аксесуарів, сервісного й гарантійного обслуговування.


Для забезпечення максимальної безпеки під час відвідування дилерського центру нами вжито необхідних санітарних і протиепідемічних заходів.
Також ми працюємо над додатковими можливостями, які дозволять Вам отримати максимум інформації щодо автомобілів, а також сервісних послуг, що надає наше підприємство, онлайн.


Максимально вичерпна інформація щодо модельного ряду, доступного для придбання у ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський», міститься на сайті: https://goloseevsky.com/
https://www.chery-goloseevsky.com/
https://www.renault-goloseevsky.com.ua/

 

До Ваших послуг:
- інформація щодо актуального модельного ряду, комплектацій і цін;
- можливість завантажити брошуру;
- можливість побачити обраний автомобіль в одному з доступних для придбання кольорів, а також здійснити віртуальний тур інтер’єрами найпопулярніших моделей;
- інформація щодо вартості технічного обслуговування та форма запису на сервісне обслуговування.
Для онлайн зв’язку з менеджерами нашого дилерського центру просимо Вас використовувати форми зворотного зв’язку на сайті https://goloseevsky.com/ або надсилати запити з питань придбання автомобілів або сервісу на адресу електронної пошти callcenter@goloseevsky.com, а також дізнаватися деталі за тел: 044 277 70 70, 050, 439 79 10.
 Ви можете Записатися на сервіс через спеціальну форму у нас на сайті.

Також Ви можете звернутися до нас у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/Goloseevsky/

За цими адресами Вас проконсультують щодо:
- вибору моделі та оптимальної комплектації;
- можливості придбання у кредит і необхідних для цього умов;
- дистанційного погодження дій, необхідних для оформлення замовлення;
- проходження чергового технічного обслуговування та придбання запчастин.

 

Здоров’я Вам і Вашій родині, команда ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський»