Підготуй KIA до зими з вигодою

Cпеціальні пропозиції до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин для автомобілей KIA

З 18 жовтня по 31 грудня 2021 року в офіційному сервісі KIA в Автоцентрі Голосіївський буде проводиться акція від Корпорації «УкрАВТО».  В рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть особливі умови на придбання оригінальних запасних частин.

Запрошуємо власників KIA на офіційне сервісне обслуговування в Автоцентр Голосіївський  підготувати свої автівки до зимової експлуатації з вигодою* на окремі позиції запчастин і витратних матеріалів, що сягає 8%.

Пропозиція діє в період з 18.10.2021 року по 31.12.2021 року.

Спеціальна пропозиція поширюється на більш ніж 500 позицій, серед яких: витратні матеріали (фільтри, гальмівні колодки, диски та корзини зчеплення, свічки запалювання та розжарювання, ремені привідні та системи ГРМ тощо), амортизатори, стійки стабілізаторів, акумулятори, авто лампи, щітки склоочисників, рідина для омивача скла тощо. Детальний перелік найменувань, які підпадають під дію спеціальної пропозиції, доступні за посиланням.

Докладні умови, наявність запчастин і витратних матеріалів за спеціальними цінами, а також сумісність з конкретною моделлю автомобіля Kia, уточнюйте у консультантів з сервісного обслуговування в Автоцентрі Голосіївський, за тел: 044 277 70 70, 050, 439 79 10, а також за email: callcenter@goloseevsky.com.

Онлайн форма - Запис на сервіс

 

*  Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 18 жовтня 2021 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 18.10.2021 року по 31.12.2021 року. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну на запасні частини та витратні матеріали в рамках даної спеціальної сервісної пропозиції на дату їх продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції.