Передбачте будь-яку несподіванку, що може трапитися з вашим Renault

Гарантія та Renault Assistance

 

Першочерговою необхідністю для вас є комфорт, спокій та безпека. Для нас також. Сервіс Renault щодо розширеної гарантії та техдопомоги розроблені спеціально, щоб захистити вас від будь-яких несподіванок.

Гарантії Renault

Завдяки гарантіям Renault ви зможете впевнено користуватися автомобілем зараз і надалі

Спокій та легкість у використанні: ми розробили гарантії Renault, щоб ви могли насолоджуватись автомобілем. Придбайте гарантію, розширену гарантію або гарантію на ремонт чи технічне обслуговування... Для вас та вашого Renault знайдеться відповідна гарантія.

Інженери та технічні спеціалісти компанії Renault використали свій досвід та знання, щоб створити високоякісний автомобіль: досконалий за формою та конструкцією, стійкий на дорозі, зручний та комфортний під час водіння. Спеціалісти дилерської мережі Renault, які постійно опановують найновіші технології, завжди готові допомогти Вам, готові проконсультувати з будь-яких питань, пов’язаних з Вашим автомобілем Renault.
В гарантію входить безкоштовне усунення несправностей, що виникли внаслідок заводського дефекту деталей та/або комплектації. 
Renault надає гарантію на новий автомобіль, гарантію на лакофарбове покриття, антикорозійну гарантію та гарантію на оригінальні запасні частини та на роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault.

Гарантія на новий автомобіль 
3 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше) для легкових та комерційних автомобілів.
 
Гарантія на оригінальні запасні частини та ремонт
1 рік без обмеження пробігу з моменту проведення платного ремонту або встановлення оригінальних аксесуарів в офіційній дилерській мережі Renault.
 
Антикорозійна гарантія
6 років без обмеження пробігу. Враховуючи безкоштовний ремонт або заміну металічних елементів кузова у випадку виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту.
 
Гарантія на лакофарбове покриття
3 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). Враховуючи безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміну пофарбованих деталей у випадку несправностей, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення.

Ми турбуємось про вас, а тому усюди і завжди поруч з вами. Ми прибудемо на допомогу якомога швидше. Тому пропонуємо низку послуг, розроблених спеціально, аби забезпечити вам спокій.

Послуги RENAULT ASSISTANCE надаються безкоштовно, цілодобово, на всій території України (окрім територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють не в повному обсязі свої повноваження), у випадку:

• поломки автомобіля;

• розрядки акумулятора;       

• якщо закінчилося паливо (тільки доставка);   

• якщо необхідно аварійно відкрити замок;   

• якщо необхідна інформаційна або організаційна допомога;

• інші додаткові послуги (наприклад, продовження поїздки, повернення водія до місця ремонту автомобіля, проживання у готелі, тощо);      

• при необхідності, негайний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги (ДАІ, МНС, Швидка допомога і т.д.)

ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ЦЕНТР RENAULT ASSISTANCE Тел.: 0 800 500 149

Одержувачем Послуг являється власник автомобіля RENAULT, придбаного в офіційній дилерській мережі на території України. Власник має право на отримання послуг, передбачених програмою. Отримувачами деяких послуг також є пасажири автомобіля.

Право на отримання послуг дійсне протягом строку дії гарантії на автомобіль. Після закінчення гарантійного строку ці зобов'язання вважаються виконаними.