зберігання шин

«Автомобільний центр Голосіївский» пропонує Вам
скористатися зручною послугою — «Готель для шин».

 
ЗБЕРІГАННЯ КОМПЛЕКТА
ШИН ВСЬОГО ЗА

7,80 грн/день

* Ціна діє до 31.12.2018 р. і вказана за один комплект шин (4 шини). «Автосервіс Голосіївський» залишає за собою право на зміну вартості зберігання шин і термінів дії даної пропозиції.

Правильне сезонне зберігання літніх та зимових коліс - це запорука Вашої безпеки на дорозі.

Важлива та корисна інформація для автовласників

Правила зберігання шин:

  • 1.Шини повинні зберігатися в закритих складських приміщеннях. Складські приміщення повинні бути вільними від сторонніх предметів, затемненими, відповідати вимогам пожежної безпеки і забезпечувати можливість застосування підйомних механізмів. При наявності в складських приміщеннях вікон скла повинні бути пофарбовані червоною або помаранчевої фарбою. Опалювальні пристрої, що знаходяться в складських приміщеннях, слід екранувати.
  • 2.При зберіганні шин допускаються коливання температури повітря від мінус 30 до плюс 35 ° С і відносній вологості повітря 50-80%. Шини при зберіганні повинні бути не ближче 1 м від опалювальних пристроїв.
  • 3.Шини, пакети шин, покришки і безкамерні шини повинні зберігатися у вертикальному положенні на стелажах, піддонах або рівній підлозі. Поверхня стелажа для вантажу повинна бути рівною, без гострих ребер.
  • 4.При зберіганні безкамерних шин повинні бути забезпечені умови, що виключають деформацію бортів і бокових стінок шин
  • 5.Через кажні 3 місяці шини та пакети шин необхідно повертати, міняючи точки опори.
  • 6.Допускається зберігання шин, пакетів шин на відкритому повітрі терміном не більше 1 місяця. При цьому шини повинні бути розміщені під навісом або укриті матеріалом, що захищає їх від зовнішніх впливів (сонця, вологи, забруднень).
  • 7.Безкамерні шини зберігають у вертикальному положенні не більше ніж у 3 яруси.

Детальну інформацію про послугу Ви можете отримати за телефоном (044) 277 70 70 або за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4.  Автосервис Голосеевский